HB-A100/CDS90GN8-B2 / MHA-V8W/D2N8-B2 Midea šilumos siurblys oras-vanduoM-THERMAL ARCTIC
Parduota 0. Liko tik 1
Likutis: In Stock
Prekės ženklas:
Prekės kodas: HB-A100/CDS90GN8-B2 / MHA-V8W/D2N8-B2
Prekės aprašymas
Pagrindiniai privalumai
  • Efektyvus šildymas iki –25 °C – užtikrintas komfortas visą žiemą
  • Inverterinis DC kompresorius – aukštas efektyvumas ir mažesnės energijos sąnaudos
  • 3 viename sistema: šildymas, vėsinimas ir karšto vandens ruošimas
  • A+++ energijos klasė – maksimali šilumos išeiga su minimaliu suvartojimu
  • R32 šaltnešis – efektyvus ir ekologiškas
  • Tylus veikimas – akustinį komfortą užtikrina optimizuota konstrukcija
  • Wi-Fi valdymas – nuotolinis sistemos valdymas per išmanųjį įrenginį
  • Karšto vandens ruošimas iki 60 °C
  • Split konstrukcija – lankstus montavimas ir paprasta priežiūra
Techniniai duomenys
  • Vidinis blokas: HB-A100/CDS90GN8-B2
  • Lauko blokas: MHA-V8W/D2N8-B2
  • Tipas: Split tipo oras–vanduo šilumos siurblys
  • Serija: Midea M-Thermal Arctic
  • Šildymo galia: 10,0 kW
  • Vėsinimo galia: 10,5–11,0 kW
  • Šaltnešis: R32
  • Darbinė temperatūra: iki –25 °C
  • Energijos efektyvumas: A+++ (šildymas) / A++ (vėsinimas)
  • Maks. vandens temperatūra: iki 60 °C
  • Valdymas: integruotas valdiklis + Wi-Fi (standartinis)
  • Funkcijos: šildymas, vėsinimas, karšto vandens ruošimas
  • Montavimas: lauko ir vidaus blokai (hidraulinė sistema)
  • Gamintojas: Midea
Tinka naudoti:
  • Individualiuose namuose ir kotedžuose
  • Mažuose daugiabučiuose ar komercinėse patalpose
  • Renovacijos ir energinio efektyvumo projektuose
  • Grindinio, radiatorinio ar mišraus tipo šildymo sistemose
Prekės specifikacija
  • Gamintojas Midea
  • Įrenginys Oras - Vanduo
  • Tinka plotui iki, m² 160
  • Wi-Fi Taip
  • Efektyvus šildymas iki, °C -25
  • Nominali šildymo galia, kW 8,30
  • Nominali vėsinimo galia, kW 8,40
  • SCOP 5,22
  • EER 5,05
  • COP 5,20
  • Energinio efektyvumo klasė A+++
  • Projektinė šildymo galia (Pdesignh), kW 6,60
  • Matmenys 420×790×270 / 1118×865×523
  • Svoris, kg 37 / 75
  • Jungiamųjų vamzdžių diametras, col. 3/8 + 5/8
  • El. maitinimas, V/f/Hz 380V/3f/50Hz / 230V/1f/50Hz